Zamestnanec Kojima Productions bol pozitívne testovaný na nový koronavírus

Zamestnanec Kojima Productions bol pozitívne testovaný na nový koronavírus

 

Spoločnosť podľa všetkého ohrozená nie je. 

Zamestnanci sa rozhodli vopred prijať opatrenia a spoločnú kanceláriu nenavštevujú už od 20. marca. Jeden z pracovníkov v Kodžimovej firme sa mal nakaziť nezávisle od ostatných a keďže kanceláriu uzavreli v predstihu, nepovažuje sa podľa zdravotníkov za ich "úzky kontakt". Informáciu potvrdila v tlačovej správe samotná spoločnosť Kojima Productions. Všetci ostatní zamestnanci by teda mali byť v relatívnom bezpečí a pracovníci štúdia môžu pokračovať v práci z pohodlia domova. 

Úzko spolupracujeme s orgánmi verejného zdravotníctva a tie nás informovali, že keďže zamestnanec nebol v  čase výskytu symptómov už prítomný v kancelárskych priestoroch, nepovažujú sa ostatní zamestnanci Kojima Productions za jeho "úzke kontakty".

Kojima Productions

V spoločnosti sa však rozhodli nezávisle prijať opatrenia a opustili priestory predčasne, čo sa napokon ukázalo ako šikovná predvídavosť. Priestory sú teraz úplne uzavreté a vykonáva sa v nich dezinfekcia, zamestnanci sú navyše "monitorovaní" pre možný výskyt ochorenia. Kojima Productions záverom tlačovej správy, podľa VG247 dodáva, že prijmú akékoľvek opatrenia stanovené zdravotnými orgánmi, aby znížili riziko šírenia nákazy. 

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk