Štúdio Volition potvrdilo novú Saints Row hru. Spackaný remaster nerobili oni

Štúdio Volition potvrdilo novú Saints Row hru. Spackaný remaster nerobili oni

 

Nové otázky.

Pred niekoľkými dňami ohlásil vydavateľ Deep Silver port Saints Row: The Third na súčasné konzoly Xbox One a Playstation 4. A to okamžite vzbudilo otázky smerované na pôvodných tvorcov trojky, štúdio Volition.

Tí však veľmi rýchlo odkázali, že tento port nemajú na starosti a je výlučne v réžii štúdia Sperasoft a zatiaľ to s ním veľmi dobre nevyzerá. Z nejakého nepochopiteľného dôvodu bude totiž táto 9 ročná hra uzamknutá na 30FPS a to aj v prípade verzií pre Xbox One X a Playstation 4 Pro. Tvorcovia portu totiž tvrdia, že sa sústredili na grafické zlepšenia a na zvyšok už nezostal čas.

Fanúšikovia štúdia na sociálnej sieti ale veľmi rýchlo reagovali otázkou, ako je na tom samotné štúdio a prípadný piaty diel.

Štúdio tak oficiálne potvrdilo, že pracuje na novej Saints Row hre, no zatiaľ z nej neplánujú ukázať nič, pretože hra na to nie je pripravená. Vývoj „päťky“ sa údajne začal v momente, keď sa skončil vývoj hry Agents of Mayhem v roku 2017, čo znamená, že hra čoskoro vstúpi do tretieho roku svojho vývoja.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk