Po GTA V prídu od Epic Games ďalšie excelentné hry zdarma
Fáma

Po GTA V prídu od Epic Games ďalšie excelentné hry zdarma

 

Zdá sa, že sa máme na čo tešiť.

Včera to Epic Games Store tak trochu nezvládol. Sprístupnil totiž zdarma Grand Theft Auto V a celá služba na niekoľko hodín vypovedala službu. Asi sa netreba pýtať prečo. Predsa len – GTA je GTA.

Momentálne však Epic Games obchod zahaľuje ďalšiu hru rúškom tajomstva, nakoľko je označená ako „mystery game.“ Epicu sa však podľa všetkého nepodarilo ochrániť svoje tajomstvo tak dobre ako pri GTA.

Na verejnosť sa totiž dostal slide z reklamy spoločnosti, ktorý predstavil tri hry zdarma na najbližší mesiac. Podľa neho by sme sa po GTA V mali dočkať (od 21. mája) Civilization VI o týždeň neskôr by to mala byť kolekcia Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s názvom Borderlands: The Handsome Collection a o týždeň neskôr to bude hra ARK: Survival Evolved.

Zatiaľ je to však treba brať s rezervou, pretože takýto „leak“ vie s trochou šikovnosti pripraviť hocikto. Na druhej strane sa však objavil z viacerých zdrojov súčasne, takže si ho asi všimlo viacero užívateľov. A po GTA V by sme sa už nečudovali žiadnej hre...

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk