Je možné, že remake prvej Mafie dorazí s úplne novým českým dabingom

Je možné, že remake prvej Mafie dorazí s úplne novým českým dabingom

 

Náznaky z facebooku.

Už zajtra (19. mája 2020) sa dočkáme plného odhalenia Mafia Trilogy - vylepšenej edície všetkých troch hier série Mafia. Minulý týždeň nás všetkých prekvapila správa o kompletnom remaku úplne prvej Mafie z roku 2002, ktorý takmer okamžite zapálil internet u nás a v susedných Čechách.

Zo zatiaľ dostupných informácii vieme, že remake jednotky má doraziť aj s rozšírením pôvodného príbehu, čo takmer automaticky zabilo možné dohady o originálnom českom dabingu. Samozrejme pokiaľ toto príbehové rozšírenie nebude len nejakým minimalistickým doplnkom.

Prakticky hneď po oznámení sa fanúšikovia obrátili na spoločnosť CENEGA CZECH, ktorá stála aj za dabingom k pôvodnej hre. Na otázku fanúšika ohľadom dabingu zareagovala samotná spoločnosť vyhýbavou, aj keď logickou, odpoveďou. "Dobrý deň, informácie ohľadom cz dabingu prinesieme v utorok...", kde k odpovedi pripojili aj emotikon usmiateho smajlíka a darček. 

Práve táto odpoveď dáva nádej všetkým fanúšikom hry, ktorí očakávajú od tohto remaku legendárne české hlášky. Investícia do nového dabingu by nemusela byť zlou voľbou, takže si na oficiálne stanovisko musíme počkať. V každom prípade nie všetci dabingoví herci ešte žijú, takže bude zaujímavé sledovať, ako sa s týmto problémom vysporiadajú. V hre môže byť stále aj pôvodný český dabing, ktorý bude doplnený o nové dialógy a hlášky. Všetko sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj: facebook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk