Mafia Trilogy: Dvojka a trojka práve vyšla. Remake jednotky dorazí v auguste s českým dabingom

Mafia Trilogy: Dvojka a trojka práve vyšla. Remake jednotky dorazí v auguste s českým dabingom

 

Do Mafia Trilógie dorazili čerstvé informácie.

Na dnešný podvečer boli avizované novinky ohľadom Mafia Trilogy. Oficiálne predstavenie práve prebehlo, takže si to poďme zhrnúť.

Mafia Trilogy

Druhé a tretie pokračovanie je už v rámci Trilogy edície k dispozícii digitálne teraz. Po vydaní remaku jednotky vám samozrejme pribudne do zbierky aj táto verzia. Dostupná bude aj fyzická kópia, ktorá dorazí až po vydaní jednotky. Cena je stanovená na 60 eur.

Mafia 3: Definitive edition (české titulky)

Ako už bolo avizované, tak sa aj stalo. Tretie pokračovanie je len jemným vylepšením pôvodnej hry a prichádza spoločne so všetkými dostupnými DLC. Opäť sa vrátime do 60-tych rokov, kde v koži Lincolna Claya prežijeme neľahké časy v meste New Bordeaux, ktoré sužuje organizovaný zločin.

Táto edícia vychádza dnes a to na PC (Steam, Epic Games Store neskôr), PlayStation 4 a Xbox One. Majitelia pôvodnej hry na PC, PS4 a Xbox One dostanú upgrade zdarma. Ak ju idete kupovať teraz, tak si pripravte 30 eur a pokiaľ obľubujete streamované hranie tak vás poteší aj to, že dorazí na Stadiu.

Mafia 2: Definitive edition (český dabing)

Vito Scaletta je späť. V mierne remastrovanej verzii sa s Vitom vydáme do mesta Empire Bay a vybudujeme si mafiánsky rešpekt. Definitívna edícia prinesie hlavne mierne vylepšené textúry, nasvietenie a viac než päťnásobnú veľkosť inštalácie.

Aj druhé pokračovanie je už k dispozícii na PC (Steam, Epic Games Store neskôr), PlayStation 4 a Xbox One. Aj tu platí rovnaká upgrade politika, samostatná cena a vydanie aj na Stadiu ako pri dvojke.

Mafia 1: Definitive edition (český dabing)

Najväčšie prekvapenie a hlavne poriadny remake. Legendárny taxikár Tommy Angelo bude opäť potrebovať vašu pomoc, aby si vybudoval rešpekt v meste Lost Heaven. Remake vznikal v kanceláriách štúdia Hangar 13 a teda v pobočkách v Brne,v Prahe, v Brightone a taktiež aj  kalifornskom Novate.

Postavená bude na vylepšenom engine z Mafie 3 a nebude chýbať ani český dabing. Autori prinesú aj mierne rozšírenie pôvodného príbehu, no na detaily si však budeme musieť počkať. Novinkou je aj fakt, že sa v jednotke objavia aj motorky, ktoré v pôvodnej hre z roku 2002 neboli.

Mafia 1: Definitive edition k nám dorazí 28. augusta 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One za cenu 40 eur.

Zdroj: mafiagame.comL 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk