• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Fortnite búra ďalšie bariéry: V noci mohli hráči hry vidieť premiéru traileru na očakávaný film
Fortnite búra ďalšie bariéry: V noci mohli hráči hry vidieť premiéru traileru na očakávaný film

Fortnite búra ďalšie bariéry: V noci mohli hráči hry vidieť premiéru traileru na očakávaný film

 

Neuveriteľné spojenie hry a filmu.

Fortnite sa nikdy nebránil využívať svoju popularitu na búranie hraníc vo svete audiovizuálneho umenia. Za všetko hovorí napríklad koncert Marshmella, alebo tohtoročný koncert Travisa Scotta, ktorý videlo viac ako 12 miliónov hráčov.

A teraz sa hre podaril ďalší husársky kúsok. Do nedávno pridaného Party módu sa včera (alebo dnes ráno, ak berieme do úvahy náš lokálny čas) nahromadilo veľké množstvo hráčov, pretože spoločnosti Epic Games sa podarilo získať možnosť odvysielať v tomto Party móde trailer na očakávaný film Tenet od režiséra Christophera Nolana (Trilógia Temný Rytier, Dunkirk, Inception).

Epic sa zatiaľ nepochváli koľko divákov tento trailer sledovalo, no vzhľadom na to, že ešte len o 2:00 nášho času bol tento trailer odvysielaný, tak ešte si chvíľu na túto informáciu budeme musieť počkať.

Ide naozaj o jedinečné využitie potenciálu hry a podľa šéfa vývoja Fortnite Donalda Mustarda mu táto myšlienka napadla „...počas telefonátu, keď sme hovorili, ako by sme radi videli nové trailery v kinách a boli sme veľmi smutní, že to teraz nemôžeme robiť. Ale toto môže byť „next best thing.“

To však nie je všetko. Geoff Keighley oznámil, že Party mód Fortnite sa počas celého leta dočká vysielania filmov od Christophera Nolana, takže z Fortnite si vlastne spravíme virtuálne kino.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk