Dead by Daylight sa v novej kapitole spája so Silent Hill

Dead by Daylight sa v novej kapitole spája so Silent Hill

 

The fear of the blood tends to create fear for the flesh.

V súčasnosti je vo svete leakov a odhalení v kurze Silent Hill od Konami, nakoľko sa vážne pošuškáva, že je vo vývoji nový diel exkluzívny pre PlayStation 5 (a nie, nepracuje na ňom Kodžima) a tak najnovšie ohlásenie spojenia Dead by Daylight a Silent Hill len prilieva ďalší olej vzrušenia do plameňov oblizujúcich už veľmi dlhý čas nezažnuté srdcia fanúšikov série.

Nové DLC Dead by Daylight bude mať oficiálnu príchuť kultu japonského videoherného hororu, nakoľko Dead by Daylight: Silent Hill sa bude odohrávať na legendárnej škole Midwich Elementary School, čo je jedna z lokalít úplne prvého Silent Hill. Pribudne nový executioneer v podobe Pyramid Head a nový survivor, ktorým nebude nikto iný než Cheryl Mason, dievča, po ktorom sme pátrali v prvej hre série. Tu už ale bude dospelou ženou v podobe Heather Mason z tretieho dielu.

Na PC momentálne prebieha otvorená beta a plná verzia je plánovaná pre PC, PS4, XONE a Switch 16. júna 2020.

Každopádne to, že Konami uvoľnilo značku Silent Hill konečne aj pre niečo iné než len Pachinko mašinky, môže naznačovať, že sa spoločnosť snaží opäť oživiť záujem hráčov o sériu. A to je už vážne len krôčik od ohlásenia nového dielu.

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk