EA vypustilo prvú várku svojich hier na Steame a EA Access prichádza taktiež

EA vypustilo prvú várku svojich hier na Steame a EA Access prichádza taktiež

 

A rovno zľavy.

Electronic Arts ešte pred vydaním Star Wars Jedi: Fallen Order oznámil, že plánuje opätovne začať vydávať svoje hry na digitálnej distribučnej službe Steam. A tento sľub sa začal napĺňať včerajším dňom. Do Steamu totiž pribudli hry ako Dragon Age Inquisition, Mirror’s Edge: Catalyst, Need for Speed: Heat, Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville či Crysis 3. Celú ponuku vydavateľa na Steame nájdete na tomto odkaze.

A aby toho nebolo málo, rovno išli všetky pridané hry do zľavy. Mirror’s Edge: Catalyst si tak viete kúpiť za 9,99€, Need for Speed: Heat za 27,99€ a Burnout Paradise: Remastered za 4,99€.

Samozrejme, nejde o všetky hry od Electronic Arts a ďalšie, ako napríklad Apex Legends, Battlefield V, The Sims 4 či Titanfall 2 prídu neskôr. Battlefield hry údajne prídu na Steam okolo konania EA Play, ktoré je naplánované na 11. júna.

A čo je ešte dôležité, na Steam príde aj predplatná služba EA Access, čím sa Valve hrdí na svojej stránke. Je to však tak trochu divná situácia, pretože EA Access je služba, ktorú EA poskytuje na konzolách a na PC má svoj vlastný Origin Access. Ten však vo svojom predplatnom ponúka aj hry, ktoré nie sú od Electronic Arts a preto sa zdá, že na Steame bude EA Access oproti Origin Access značne oklieštený z hľadiska počtu hier. Na viac informácií si však budeme musieť počkať.

Určite však zabudnite na to, že sa zbavíte Originu. Aj na spustenie EA hier na Steame totiž budete potrebovať Origin konto, podobne ako potrebujete Xbox Live konto pri Microsoft hrách a uPlay konto pri Ubisoft hrách. Na druhej strane však môžete mať konečne svoje hry na jednej hromade.

Zdroj: VentureBeat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk