Tento mod posunie Zaklínača 3 na úplne novú grafickú úroveň

Tento mod posunie Zaklínača 3 na úplne novú grafickú úroveň

 

Už tak krásna hra ešte krajšou.

Halk Hogan je pre mnohých fanúšikov tretieho Zaklínača veľmi známe meno. Ide totiž o tvorcu modu pre túto skvelú RPG, ktorý je označený iba jednoducho – The Witcher 3 HD Reworked. A jeho úloha je jasná: Zlepšiť rozlíšenie textúr v hre a týmto spôsobom dostať túto hru ešte o grafickú úroveň vyššie.

Mod vyšiel v 12. verzii a stiahnuť si ho budete môcť už čoskoro cez tento odkaz (dostupná je momentálne verzia číslo 11). Presný dátum nám však Halk Hogan neprezradil. 

Ak sa však chcete pokochať nad krásou, ktorú tento mod prináša, tak vám skvelo poslúži video priamo od autora.

„HDRP 12.0 je obrovský update s mnohými zmenami textúr, modelov a ďalších zmien, ktoré dodávajú hre kvalitu, ktorá nebola predtým videná. V tomto videu uvidíte iba niekoľko ukážok, no tie slúžia dostatočne na to, aby som vám dokázal, čo HDRP dokáže a ako veľmi krásny dokáže byť tretí Zaklínač. Všetky screenshoty sú zachytené v 4K rozlíšení na Ultra detailoch s Halk Hogan HD config. Všetko čo vidíte je zachytené v procese tvorby modu a finálny výsledok bude vyzerať možno ešte lepšie.“

Podľa jeho vlastných slov by z rozbehnutím tohto modu nemal mať problém nikto, kto už teraz vie rozbehnúť Zaklínača 3 na najvyšších detailoch, pretože tieto úpravy nezvyšujú nároky na VRAM. Čo však zlepšuje, tak to je LODs, a nové high poly meshes a high quality meshes.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk