Escape From Tarkov ponúkol ochutnávku novej mapy

Escape From Tarkov ponúkol ochutnávku novej mapy

 

Pokecať prišiel aj Nikita Buyanov

Včerajší večer sa niesol v duchu PC gamingu. Aj napriek zrušenej akcii E3, kde svoje miesto má aj PC Gaming Show, sme sa dočkali elektronickej prezentácii chystaných hier. Prezentácia mala okolo troch hodín a priniesla veľa zaujímavých titulov. No jedna hra ma aj tak zaujala najviac.

K záveru prezentácie sme sa dočkali traileru z pripravovanej mapy do hry Escape From Tarkov, s názvom „Streets of Tarkov“. Podľa slov Nikitu Buyanova sa jedná o najväčšiu a najdetailnejšiu mapu v celej hre. Musím uznať, že mapa vyzerá byť naozaj veľká a zákutí kde sa budete snažiť získať loot, je naozaj kopa. Vo videu sme mali možnosť nakuknúť aj do vyrabovanej lekárne a luxusného apartmánu (s malým prekvapením).

Nikita spomenul aj patch 12.7, ktorý do hry prinesie okrem iného aj nového bossa. Jeho meno bude Senator a nebude to klasický vojak. Zatiaľ môžem pracovať len s domnienkami, no podľa slov Nikitu bude nový boss vedieť uzdravovať a buffovať svojich kolegov. Preto si myslím, že tohto bossa budeme stretávať práve v Resorte. Patch 12.7 prinesie aj rozšírenie starej mapy Customs o cca 30 až 40%.

Ak by ste hru chceli začať hrať, teraz je ten najlepší čas. Pred nedávnom bol Wipe a veľa hráčov tak začínalo od znova. Do hry sa s posledným patchom dostal aj vylepšený systém Steam Audio, pretože zvuky pred tým nedávali zmysel. V hre je už aj čeština, čiže sa netreba obávať, že by ste niečomu nerozumeli.

Hru nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk