Nie iba hra a animák: Cyberpunk 2077 dostane aj vlastný komiks

Nie iba hra a animák: Cyberpunk 2077 dostane aj vlastný komiks

 

Ak vás svet Cyberpunku zaujal viac, ako ste si mysleli.

Včera sme sa dočkali nových záberov z hrania Cyberpunku 2077 a vyzerá to, že nás čaká skutočná lahôdka.

Lenže CD Projekt RED nenecháva nič na náhodu a chcú z tejto hry spraviť globálny hit. A dosiahnu napríklad aj tým, že na rok 2022 chystá v spolupráci s Netflixom animovaný seriál s názvom Cyberpunk: Edgerunner. Na ňom pracuje štúdio už od roku 2018 a jeho prípravu má na starosti japonské animačné štúdio Studio Trigger.

To však samozrejme nie je všetko. CD Projekt RED totiž chystá aj sériu komiksov s názvom Cyberpunk 2077: Trauma Team. Hlavnou postavou je Nadia, asistentka súkromného biznisu, ktorý je známy ako Trauma Team International a ide o jedinú preživšiu z nepodareného pokusu o záchranu rukojemníkov.

Prvú epizódu tejto série uvidíme už 9. septembra a CD Projekt a Dark Horse Comics zatiaľ nekonkretizovali, koľko dielov uvidíme. Scenáristom komiksu je Cullen Bunn, ktorý napísal napríklad Uncanny X-Men, X-Men: Blue, Magneto a rôzne Deadpool komiksy.

Je zaujímavé, že napriek odkladu hry sa komiks odkladu nedočkal, no pravdepodobne nie je nutný, nakoľko ide o samostatný príbeh vo svete Cyberpunku.

Zdroj: Videogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk