Crysis vs Crysis Remastered: Vylepšená verzia pôsobí skôr ako Far Cry

Crysis vs Crysis Remastered: Vylepšená verzia pôsobí skôr ako Far Cry

 

Niečo tu nie je v poriadku.

Zatiaľ čo netrpezlivo čakáme na zajtrajší gameplay trailer z Crysis Remastered, na webe Resetera sa objavilo porovnanie niekoľkých obrázkov z pôvodnej a novej verzie. Crysis Remastered má priniesť legendárnu strieľačku s modernými grafickými efektami z najnovšej verzie enginu CryEngine.

Čo si z porovnania môžeme odniesť? Obrázky z remasteru sú síce v o niečo nižšom rozlíšení (pravdepodobne obrázky z videa), no to nám nebráni odhaliť, že nová verzia bude o niečo svetlejšia a farebnejšia. Nebojím sa povedať, že ak by ste nevedeli o akú hru ide, mysleli by ste, že pozeráte na remake prvého Far Cry. Obdobné saturované farby, výrazné nasvietenie a svetlý kamerový filter. Pôvodný Crysis mal inú, svojskú atmosféru. Jeho farby boli subtílnejšie a hra celkovo pôsobila temnejším dojmom.

V remasterovanej verzii taktiež môžeme postrehnúť nižšie detaily. Všimnite si palmy v pozadí v prvom porovnaní. Ich počet je výrazne nižší než v pôvodnej verzii. Každopádne na súdenie je ešte priskoro. Po zajtrajšom odhalení budeme múdrejší.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk