Po zarobení 3 miliárd dolárov vyšiel Fortnite oficiálny z bety

Po zarobení 3 miliárd dolárov vyšiel Fortnite oficiálny z bety

 

Zdarma však nebude.

Aj keď sa to tak nezdá, tak Fortnite neprišiel na trh ako Battle Royale hra, ale ako PvE hra v ktorej sa kládol veľký dôraz na budovanie a bránenie sa pred hordami nepriateľov. Tejto hry sme sa dočkali v júli 2017, no po pár týždňoch si na ňu nikto nespomenul. Fortnite: Save the World tak bol neúspechom a v momente ako v popularite vybuchol Battle Royale mód, tak bolo jasné, že tento PvE mód pôjde do úzadia.

A po veľmi dlhom období oznámil Epic Games, že Save the World konečne opúšťa status bety a hráči sa ho dočkajú ako plnej hry. Akurát s jednou podstatnou zmenou – hra nebude free-to-play, ale pôjde o plne platenú hru.

„Dnes prinášame Save the World z Early Access a rozhodli sme sa, že hra zostane prémiovým zážitkom a neplánujeme prechod na free-to-play. Vývoj nového obsahu sa spomalí po oficiálnom vydaní, no dobrodružstvá v Save the World sa zďaleka nekončia.“

Hráči, ktorí majú status „Founders“ dostanú Founders Pack a môžu sa tak tešiť na hromadu predmetov. Tí, ktorí si zakúpia Ultimate Edition dostanú Metal Team Leader Pack a 8000 V-Bucks. Hra sa dočká novej fíčury s názvom Ventures, ktorá ponúkne hráčom cestu postupu hrou a neustáleho odmeňovania. Neskoršie levely vo Ventures odomknú Supercharger materiály, ktoré môžu zvýšiť level predmetov v inventári cez maximálny cap.

Save the World však už nebude automaticky podporovať všetky kozmetické predmety, ktoré sú v Battle Royale móde. Niektoré si síce budete môcť používať v oboch, no niektoré už budú exkluzívne pre jeden z týchto módov.  

Zdroj: EpicGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk