Cyberpunk 2077 môžete hrať ako GTA, no CD Projekt to veľmi neodporúča...

Cyberpunk 2077 môžete hrať ako GTA, no CD Projekt to veľmi neodporúča...

 

Absolútna sloboda...s následkami.

Cyberpunk 2077 sa nám pred niekoľkými dňami bližšie predstavil a hype sa stupňuje. Počkať si síce budeme musieť až do novembra tohto roka, no hádam to bude stáť za to.

V poslednej prezentácii však štúdio CD Projekt RED kládlo veľký dôraz na slobodu, ktorú máte k dispozícii. Žiaden systém morálky, prepracované RPG systémy a sloboda pri možnosti výberu, čo ďalej a aj pri tom, ako riešiť problémy.

A ak sa budete chcieť trochu odviazať, tak budete môcť aj to. Kradnutie áut, fázy, kedy budete chcieť okolo seba napáchať chaos. To všetko môžete, no na druhej strane vývojári zabezpečili, aby ste takýmto štýlom nehrali celú hru. Karmu síce nestratíte, no aj tak si narobíte veľa problémov.

„Keď sa chcete vybesniť a nemať výčitky svedomia, tak to môžete pokojne robiť a pre nás je to OK. No v momente, keď začnete prechádzať misie a uvidíte hromadu možností, ktoré máte k dispozícii. Myslím si, že to hráčov trochu pribrzdí predtým, ako spravia niečo šialené. Videli sme, že mnoho hráčov sa okamžite pri začiatku hrania hry preplo do „GTA módu,“ no po chvíli zistili, ako iným spôsobom funguje naša hra a tak sa prispôsobili,“ povedal dizajnér Max Pears.

Samozrejme, hra ponúkne aj príbeh, ktorý bude závisieť od spôsobu, ako pristupujete k jednotlivým situáciám v hre, takže si budete musieť dávať pozor aj na to.

Cyberpunk 2077 vychádza 19. novembra 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk