Mafia: Definitive Edition presunutá, no na zábery z hry sa pozrieme už onedlho

Mafia: Definitive Edition presunutá, no na zábery z hry sa pozrieme už onedlho

 

Počkáme si o niečo dlhšie, ako sme pôvodne plánovali.

Ako už nespočet iných podujatí, či plánov, a to nielen v hernom priemysle, aj tieto narušuje koronavírus. Aj v tomto prípade spôsobuje pandémia Covid-19 nebývalé následky a tak sme sa dočkali ďalšieho preloženia. Ako oznamujú vo svojom blogovom príspevku Hangar 13 a 2K, z pôvodného konco-augustového termínu sa nám vydanie Mafia: Definitive Edition presunie na koniec septembra.

Práce na hre sú už vo fáze finalizácie, ale ako tvorcovia sami hovoria, zníženie kvality hry by bolo "poslednou vecou, ktorú by urobili". Aj keď preloženie rozhodne zamrzí, za seba musím povedať, že som aj celkom rád. Radšej si počkáme o mesiac dlhšie a budeme dúfať, že naozaj všetko dopadne čo najlepšie, no nie?

Nový, a dúfajme aj finálny, dátum vydania bol stanovený na 25. septembra. "Od začiatku bol pre nás tento projekt vášňou. Mnoho vývojárov pomáhalo pretvoriť pôvodnú Mafiu a my všetci sme odhodlaní priniesť vám zážitok, ktorý bude hodný tejto nadčasovej klasiky. Vážime si vašu trpezlivosť a pochopenie, Mafia: Definitive Edition bude to najlepšie, čo môžeme ponúknuť našim fanúšikom po celom svete"

Aby nám vydavatelia skrátili čakanie na remake Mafia: The City of Lost Heaven, budeme si môcť vychutnať rozšírený pohľad na hru. Gameplay ukážka bude zverejnená už o dva týždne a to 22. júla. Aspoň čiastočne si môžeme ukojiť neuhasínajúci smäd ďalšou krátkou ukážkou. Tá bola zverejnená práve teraz na oficálnom Twitteri Mafia: Trilogy. 15 sekúnd živého potešenia, nech sa páči:

 

Zdroj: Twitter, mafiagame.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk