Far Cry 6 bude prequel k tretiemu dielu
Fáma

Far Cry 6 bude prequel k tretiemu dielu

 

Existuje viacero náznakov o duchovnom prepojení s Far Cry 3.

Po úniku coveru k prichádzajúcemu šiestemu pokračovaniu Far Cry sa na internete začali šíriť zaujímavé špekulácie. Týmto leakom bola definitívne potvrdená Far Cry 6 a tiež náznaky o tom, kto si zahrá hlavného antagonistu. Poďme si teda zhrnúť všetky náznaky o prepojení šiesteho a tretieho dielu a povedať si, prečo by skutočne mohli byť pravdivé.

1.) Jazva

Bystré oči fanúšikov si všimli podobnosť diktátorovho syna Diega s legendárnym Vaasom Montenegrom, antagonistom z tretieho dielu. Týchto dvoch totiž spája podozrivo rovnako vyzerajúca jazva na obočí. Zatiaľ nie je jasné, ako sa z Antonovho syna, ktorý sa má volať Diego, má stať Vaas, ale podobnosť je naozaj zaujímavá.

Podľa informácií, ktoré vieme o postave Vaas, je známe, že sa narodil roku 1985 na Rook Islands a jeho celé meno je Vaas Montenegro. Určite by to teda chcelo nejaké vysvetlenia, ktoré by teórii, že skutočne ide o Antonovho syna dali nejakú logiku. Ale tá jazva!

2.) Prepojenie hercov

Michael Mando, ktorý stvárnil Vaasa Montenegra si zahral spolu s Giancarlom Espositom v Better Call Saul, ktorý bol prológom k Breaking Bad. Herci sú aj v súkromnom živote kamaráti a spoločne pracovali na viacerých projektoch. Čo je však naozaj zaujímavá informácia, že Michael Mando pred dvoma mesiacmi vytvoril príspevok na Reddite v sekcii AMA (ask me anything).

Tam v jednom z komentárov píše: "Vaas je moje duchovné zviera, som rád, že som mohol spolupracovať na vytvorení tohto charakteru. Ľudia si ma stále pamätajú ako Vaasa a ja mám stále veľmi rád tento charakter - robí ma šťastným. Kto vie... Možno si túto rolu zopakujem už čoskoro :P.". Veľmi veľavravne nám teda Mando niečo naznačil v komentári, uvidíme, či to bude mať koniec-koncov nejakú spojitosť s našou teóriou.

3.) Far Cry 3 v 90% zľave

Uznávam, že tento náznak asi nebude príliš presvedčivý, ale veď prečo nie. Far Cry 3 sa nedávno ocitlo v perfektnej zľave na PS Store, kde ho momentálne kúpite za necelé 3€ a rovnaká akcia je na Uplay. Možno to bude znieť ako trocha pritiahnuté za vlasy, ale mohol by to byť spôsob ako upútať pozornosť práve na tretiu časť. Všetko sa definitívne rozuzlí už zajtra na akcii Ubisoft Forward, ktorá začína o 20:45.

Napíšte nám v komentároch, čo si o týchto náznakoch myslíte vy!

Zdroj: Polygon, Twitter, Fandom

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk