Dabingový herec Sama Fishera potvrdil návrat Splinter Cell. Netešte sa však

Dabingový herec Sama Fishera potvrdil návrat Splinter Cell. Netešte sa však

 

Asi to nebude to, čo očakávate.

 

Posledné roky majú fanúšikovia série Splinter Cell veľmi ťažké. Nie len že Ubisoft zatiaľ odmieta podeliť sa novým príbehom Sama Fishera, ale vyzerá to tak, že fanúšikov doslova trolujú tým, že Sama vkladajú do rôznych iných hier (naposledy Ghost Recon Wildlands) alebo dokonca mobilných hier, z čoho bolí pri srdci.

A najhoršie na tom sú neustále teasy buď priamo od vývojárov Ubisoftu, alebo od dabingového herca Lucu Warda, ktorý dabuje Sama Fishera v taliančine. A Ward poskytol rozhovor pre Multiplayer.it, kde sa o role Sama rozhovoril a prakticky opäť skonštatoval, že Sam sa vráti.

„Na ceste je comeback Splinter Cellu, ktorý by mal porozprávať o záverečnom dobrodružstve, no zatiaľ neviem, či sa uskutoční v roku 2021. Najprv sa mal tento projekt uskutočniť v roku 2020, no potom nastal COVID-19 a niekoľko veľkých projektov sa zaseklo v tomto roku a niektoré sa posunuli na neskôr, ako napríklad Cyberpunk 2077, ktorý je skoro dokončený. Každopádne som si istý, že Splinter Cell sa vracia.“

Ak ste už teda pekne nažhavení na návrat Sama, je potrebné toto nadšenie trochu schladiť. Splinter Cell síce príde, no nie v podobe, ako si myslíte. Podľa webu The Information totiž síce Ubisoft pracuje na novej Splinter Cell hre, no ide o hru určenú pre VR platformy. Ubisoft totiž údajne uzatvoril zmluvy so spoločnosťou Facebook na vývoj VR hier zo sveta Splinter Cell a Assassin’s Creed s tým, že vydanie prvého menovaného je naplánované práve na budúci rok. 

Zdroj: TheInformation/Multiplayer.it

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk