Star Wars: The Old Republic sa z ničoho-nič objavil na Steame

Star Wars: The Old Republic sa z ničoho-nič objavil na Steame

 

Síce to nie je KOTOR 3, ale ten asi ani nikdy nebude.

Pravdepodobne ako súčasť expanzie hier od vydavateľstva Electronic Arts sme sa včera dočkali prekvapujúceho vydania MMORPG hry Star Wars: The Old Republic na Steame. Táto hra, ktorá vyšla ešte v roku 2011 si aj po deviatich rokoch drží veľmi solídnu hráčsku základňu a vydanie na Steame jej určite prinesie hromadu nových hráčov. Ak si ju chcete vyskúšať, tak žiadne prekážky neexistujú, pretože hra je v základe free-to-play, no ponúka aj možnosť predplatného a aj menu Cartel Coins.

Ak ste doteraz hrali Star Wars: The Old Republic cez samostatný launcher, tak vás určite poteší fakt, že Steam verzia hry podporuje crossplay a cross-save, takže všetok svoj obsah si môžete bez problémov prenášať do Steam verzie a naopak.

Navyše, Bioware pridalo do Steam verzie aj podporu Trading Cards a taktiež aj pozadia na váš Steam profil a emotikony. Achievementy sa v tejto verzii zatiaľ nenachádzajú, no vývojári sľubujú, že už čoskoro pridajú 100 rôznych achievementov, aby ste sa náhodou nenudili.

Posledná veľká expanzia hry s názvom Onslaught vyšla v októbri minulého roka a od hráčov a komunity si vyslúžila chválu. Ak ste aj teda hru skúšali tesne po vydaní, tak postupom rokov sa hra dočkala toľkých zmien, že jej môžete dať nepochybne šancu.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk