Left 4 Dead 2 stále žije vďaka komunite!

Left 4 Dead 2 stále žije vďaka komunite!

 

Snáď by sme hru mohli označiť za nemŕtvu?

V roku 2009 by asi nikto nečakal, že kooperatívna FPS pecka s názvom Left 4 Dead 2 tu bude s nami aj po jedenástich rokoch. Ba čo viac! Dočkáme sa dokonca aj oficiálneho updatu, ktorý bol „vytvorený komunitou, pre komunitu“. Update zatiaľ nemá žiadny konkrétnejší popis, no podľa názvu The Last Stand, si len môžeme domyslieť, že do hry sa dostane konečne mapa s rovnakým názvom z prequelu. Tá sa totiž ako jediná nedostala do pokračovania a tento update sa tvári, že to ide napraviť.

Update je síce vytvorený komunitou, no oficiálne má požehnanie od Valve, čiže si ho nebudeme musieť sťahovať zo stránok tretích strán. Tvorcovia navyše na oficiálnom blogu hry dodávajú, že už čoskoro sa dočkáme ďalších informácií o pripravovanom contente.

„Ubehlo už veľa rokov od kedy vypukla infekcia. Ticho z rádia, žiadne známky života, nič len doznievajúca nádej... CEDA nás nezachráni. Ale je tu nádej! Hŕstka statočných duší pokračuje v boji proti všetkým nástrahám a už čoskoro budeme môcť ťažiť z ich neoblomnosti.“

Oficiálny popis
Zdroj: l4d.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk