DLC pre Borderlands 2 je opäť zdarma. Má to však jedno ale...

DLC pre Borderlands 2 je opäť zdarma. Má to však jedno ale...

 

A tým ale je klient, ktorý musíte mať nainštalovaný.

Minulý rok pred vydaním Borderlands 3 vydal Gearbox posledné DLC pre Borderlands 2 a jeho úlohou bolo prepojiť príbehovo tieto dve hry. A taktiež aj vytvoriť promo na Borderlands 3, pretože Gearbox sa rozhodol toto DLC rozdať zdarma počas limitovaného obdobia.

Borderlands 2: Commander Lilith & Fight for Sanctuary bol solídnym kúskom DLC obsahu, ktorý pekne uzavrel úspešnú kapitolu Borderlands 2. Momentálne si toto DLC môžete kúpiť za 14,99€, no pri takejto sume by som už pri odporúčaní váhal viac.

Ak si ho však chcete užiť a nechcete zaň platiť plnú sumu, tak Gearbox vám opäť umožní získať ho zdarma. Má to však niekoľko háčikov. Prvým je, že musíte mať herné PC a druhým je, že samotnú základnú hru Borderlands 2 musíte mať v kliente Epic Games Store, pretože táto akcia sa vzťahuje iba pre tento spúšťač hier. Akcia je časovo obmedzená, no nikde nie sú uvedené konkrétne dátumy, takže na vašom mieste by som sa poponáhľal.

Epic Games Store pred niekoľkými týždňami rozdával celú Borderlands: The Handsome Collection zdarma, takže asi sa nájde mnoho hráčov, ktorí vlastnia hru na tejto platforme a preto je to pre nich ideálna príležitosť.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk