Hráči Fortnite si pripomínajú Chadwicka Bosemana pri soche „Panther’s Prowl“

Hráči Fortnite si pripomínajú Chadwicka Bosemana pri soche „Panther’s Prowl“

 

Plánované to však nebolo.

Pred niekoľkými dňami sme sa dozvedeli smutnú správu, že nás vo veku 43 rokov opustil herec Chadwick Boseman, ktorého pravdepodobne najviac z vás pozná ako Marvel hrdinu, Black Panthera.

Jeho smrť však prišla v čase, kedy spoločnosť Epic Games ohlásila, že ďalšia sezóna Fortnite sa bude niesť práve v znamení Marvel hrdinov, čo znamená, že počas nej môžete získať nie len kozmetické úpravy, ktoré vychádzajú z Avengers postáv, ale že touto tematikou je pokrytá celá mapa. A v časti Misty Meadows sa nachádza socha „Panther’s Prowl“ a práve tú momentálne vo veľkom navštevujú hráči Fortnite, aby si Bosemana uctili.

Epic však potvrdil, že umiestnenie sochy bolo plánované dlho dopredu a nebolo reakciou v smrť Bosemana: „Tak ako zvyšok sveta, aj my sme zarmútení faktom, že Chadwick Boseman zomrel. Socha Black Panthera, ktorá sa vo Fortnite objavila dnes však bola pridaná na základe predchádzajúceho príbehového plánu 2. kapitoly a 4. sezóny.“

Komunita momentálne vyzýva Epic, aby v prípade predaja kozmetických predmetov Black Panthera vo Fortnite darovali celý výťažok z predaja na podporu prevencie a liečby rakoviny hrubého čreva, ktorej podľahol aj Boseman.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk