Chivalry 2 si v tomto roku nezahráme

Chivalry 2 si v tomto roku nezahráme

 

Ďalší z radu odkladov.

Štúdio Torn Banner Studios ohlásilo, že sa pripája do klubu „Odložili sme hru na rok 2021“ a Chivalry 2 sa v tomto roku nedočkáme. Znamená to, že táto first-person hra príde okrem súčasných rovno aj na konzoly budúcej generácie a to popri tradičnej PC platforme.

„Veríme, že tento aktualizovaný časový rozvrh nám umožní, aby sa z Chivalry 2 stala najlepšia možná hra.“ Štúdio v posledných mesiacoch pracovalo na vylepšenom, rýchlejšom a viac plynulým bojovým systémov a to po tom, čo vývojári zistili, že hráči v roku 2020 očakávajú od stredovekej hry s mečmi trochu viac, ako v roku 2012, kedy vyšla pôvodná hra.

Bohužiaľ, ani odklad na 2021 nezabezpečí to, že sa v hre pri vydaní dočkáme koní, pretože podľa slov vývojárov „potrebujú viac času, ktorý strávia v stajniach.“

Beta testovanie hry sa malo začať v lete, no nakoniec bolo odložené a zatiaľ nám zástupcovia štúdia neprezradili, kedy by sme sa jej mali dočkať. Ak však chcete hru vyskúšať, môžete sa zaregistrovať do uzatvoreného alfa testovania a možno sa na vás usmeje šťastie.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk