Infinity Ward kvôli glitchu odstránilo z Call of Duty: Warzone všetky vozidlá

Infinity Ward kvôli glitchu odstránilo z Call of Duty: Warzone všetky vozidlá

 

Iba po vlastných.

O komplexnosti dnešných hier nemožno pochybovať a glitche sú teda často prítomné aj po tisíckach hodín, ktoré hry trávia v QA testovaní. Nový glitch, ktorý sa však objavil v Call of Duty: Warzone však prekročil status neškodného a stal sa veľmi vážnym.

O čo ide? Keď zoberiete vozidlo a dostanete sa s ním na konkrétne miesto na Warzone mape, tak sa vám objaví tradičná hláška „return to combat area,“ čo je celkom štandardné. Lenže, keď ste to vo Warzone spravili na určitom konkrétnom mieste (video nižšie), tak odpočítavanie, ktoré vám umožňuje návrat na mapu zamrzne.

Tým pádom vám umožní ďalej cestovať po bežne nedostupných častiach mapy, no nemôžete z vozidla vystúpiť. A aby toho nebolo málo, po chvíli sa Warzone zápas jednoducho skončí. A to pre všetkých hráčov v lobby.

Táto situácia si tak vyžadovala promptnú reakciu od Infinity Ward. Vieme si totiž predstaviť v každom zápase trolla, ktorý by tento glitch zneužíval. Štúdio sa tak rozhodlo, že dočasne odstráni zo všetkých Warzone zápasov vozidlá a to až do momentu, kedy glitch z hry neodstránia. Kedy to bude, to si netrúfame odhadovať.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk