Invaders bol nástupca Left 4 Dead, ktorého sa však nikdy nedočkáme

Invaders bol nástupca Left 4 Dead, ktorého sa však nikdy nedočkáme

 

Štúdio už pracuje na úplne inej hre.

Turtle Rock Studios má za sebou dva veľké herné projekty. Megaúspešný diel Left 4 Dead (ten vyvíjali ešte pod názvom Valve South) a omnoho menej úspešný projekt, ktorý poznáme pod názvom Evolve.

Momentálne toto kalifornské štúdio vyvíja hru Back 4 Blood, ktorú im vydá Warner Bros. Interactive Entertainment. O hre ako takej sme zatiaľ videli iba niekoľko obrázkov a teda je ťažké predpokladať, aký zážitok nás čaká, no dozvedeli sme sa, že to nebola jediná hra, na ktorej štúdio po Evolve pracovalo.

Chvíľu totiž Turtle Rock Studios pracovali na hre s názvom Invaders. Malo ísť o spirituálneho nástupcu série Left 4 Dead, čiže hra by sa zameriavala na kooperatívne hranie proti hordám nepriateľov, tzv. „friends vs. world“ koncept. Hra mala byť zasadená do prostredia Veľkej Británie, kde by hráči bojovali proti veľkolepým mimozemským monštrám.

Hra by okrem toho ponúkla aj herné triedy, na ktoré sme si počas posledných rokov v hernom priemysle zvykli. Vývojári navyše počas vývoja prototypovali deštrukciu budov a Cryengine by zabezpečil, že hra by určite nevyzerala zle.

Bohužiaľ, vyzerá to tak, že projekt sa buď transformoval na Back 4 Blood, alebo že bol kompletne zrušený. Koncepty však vyzerajú skvelo.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk