Týchto vám ľúto nebude: Cheateri, ktorých nachytal troll cheat softvér vám zlepšia deň

Týchto vám ľúto nebude: Cheateri, ktorých nachytal troll cheat softvér vám zlepšia deň

 

Tak im treba.

Asi nikto z nás nemá rád cheaterov v hre a pravdepodobne im prajete to najhoršie – v hre samozrejme. Preto je zábava na ich účet ešte lepšia, pretože viete, že sa snažili hrať nepoctivo. A presne na odhaľovanie takýchto indivíduí slúži tento cheat softvér.

Youtuber ScriptKid totiž vytvoril softvér BlueFlame, pričom ten mal údajne dopomôcť cheaterom v ich snahe stať sa nepoctivo najlepším v hre. Lenže to je iba zástierka. Skutočný BlueFlame totiž namiesto sprístupnenia cheatov obdarí majiteľov so zábavnými glitchmi, ako napríklad znemožnenie otvárania dverí, odstránenie ostrých nábojov zo zbraní. Alebo ich prinúti odhodiť všetky zbrane. Samé chuťovky.

A čo je ešte lepšie, ScriptKid dokázal do tohto softvéru zabudovať prvok, ktorý mu posiela záznamy všetkých zápasov, kde bol tento jeho vynález použitý. Môžete tak sledovať a smiať sa na nešťastí cheaterov, ktorí zrazu zistili, že softvér, ktorý si stiahli asi nerobí to, čo tvrdí že robí.

ScriptKid si navyše zaplatil približne 2000 dolárov v reklamách, aby sa jeho BlueFlame dostal do vyhľadávania na Googli čo najvyššie a aby si ho stiahlo čo najviac ľudí. A vzhľadom na sledovanosť videí na Youtube je zrejmé, že to boli dobre investované peniaze.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk