Metal Gear a Metal Gear Solid pravdepodobne prichádzajú na PC

Metal Gear a Metal Gear Solid pravdepodobne prichádzajú na PC

 

Konami začína robiť dobré veci.

Po tom čo sa Konami nakoniec nenechalo zrútiť do záhuby Pachinkom a pustilo sa do portov svojich starých sérii Contra a Castlevania na rôzne platformy, tak sa podľa všetkého podujalo priniesť klasické hry sérií Metal Gear a Metal Gear Solid na PC.

To ale aspoň vyplýva z taiwanskej ratingovej agentúry, ktorá udelila rating hrám Metal Gear, Metal Gear Solid a Metal Gear Solid 2: Substance. Teraz sa samozrejme natíska otázka, kde sú Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid 3 a Metal Gear Solid 4. Avšak odpoveď je jednoduchá. Konami je podľa všetkého stále Konami. Spomenuté pokračovania nikdy na PC totiž nevyšli, zatiaľ čo Metal Gear vyšiel na MS-DOS a prvé dva diely Metal Gear Solid sa dočkali aj svojho PC vydania.

Taiwanská agentúra taktiež udelila rating kolekcii hier Contra a Castlevania pod názvom Konami Collector’s Series: Castlevania and Contra. Avšak je to len výber niekoľkých hier (Castlevania, Castlevania II, Castlevania III, Contra a Super C), ktorý zďaleka nedosahuje komplexnosť kolekcií Castlevania Anniversary Collection a Contra Anniversary Collection, ktoré inak na PC vyšli. Zmysel tejto novej kolekcie mne osobne veľký zmysel veru nedáva.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk