Rocket League je zdarma a Epic vám dokonca dá 10€ ak si ho pridáte do knižnice

Rocket League je zdarma a Epic vám dokonca dá 10€ ak si ho pridáte do knižnice

 

Servery to však nezvládli.

Od včerajšieho dňa si môže Rocket League zahrať hocikto, kto o hru má záujem. Hra totižto oficiálne prešla na free-to-play model a rovno aj spustila prvú sezónu Rocket League. Čo je celkom bizarné, nakoľko hra je na trhu už od roku 2015.

Hráči, ktorí už hru vlastnili dostali uvítacie balíčky, no ak sa do sveta autíčkového futbalu chystáte až teraz a vašou preferovanou platformou je PC, tak vašou jedinou šancou je už teraz Epic Games Store, nakoľko Epic Games vlastní štúdio Psyonix. Aby ste však neboli veľmi smutní, vývojári si pre vás pripravili darček.

Ak si totiž pridáte Rocket League počas najbližšieho mesiaca do Epic Games Store knižnice, vydavateľ vám dá na účet podniku 10€ kupón na nákup hier v obchode. Ten sa však dá použiť iba na nákup v hodnote minimálne 14,99€, no aj tak ide o celkom milý krok.

Už menej milý bol však stav serverov po spustení free-to-play verzie hry. Do hry sa totiž vrátilo veľké množstvo hráčov (napríklad na Steame Rocket League zlomil rekord v počte súčasne aktívnych hráčov) a zdá sa, že také množstvo nečakali ani sami vývojári a výsledkom toho boli výpadky, odpájanie zo zápasov a ďalšie problémy. Situácia sa však nepochybne v najbližších dňoch stabilizuje.

Zdroj: EGS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk