Metal Gear, Metal Gear Solid a Metal Gear Solid 2 boli vydané na GOG

Metal Gear, Metal Gear Solid a Metal Gear Solid 2 boli vydané na GOG

 

Jedny z najlepších akčných hier všetkých čias.

Na GOG boli vydané tri klasické akčné hry a jedna kompilácia od Konami. Metal Gear, Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Substance a Konami Collector’s Series: Castlevania and Contra. Až na prvý Metal Gear, všetko sú to vydania už vydaných PC verzií. Metal Gear Solid vyšlo na PC v roku 2000, Metal Gear Solid 2: Substance v 2003 a kolekcia hier Contra a Castlevania zasa v 2002. Metal Gear vydaný na GOG je pravý Metal Gear, ktorý bol vydaný na MSX a nejedná sa o polovičatú verziu vydanú na NES.

Inak ide len o pôvodné porty prispôsobené moderným operačným systémom. Nové grafické nastavenia, či rôzne iné bonusové doplnky neočakávajte.

Metal Gear (5,99 €)
Ide o port MSX verzie, ktorá bola k videniu v Metal Gear Solid 3: Substance, nakoľko oproti pravej MSX verzii obsahuje vyššie rozlíšenie fontu, rovnaký vylepšený preklad a novú náročnosť. Veľmi zvláštna situácia. Konami tak mohlo rovno priniesť aj Metal Gear 2: Solid Snake.

Metal Gear Solid (9,99 €)
Ide o tzv. Integral verziu, ktorá umožňuje hrať celú hru v FPS pohľade a ukladať kdekoľvek. Spolu so základnou hrou dostanete aj bonus v podobe prídavku Metal Gear Solid: VR Missions.

Metal Gear Solid 2: Substance (9,99 €)
Substance verzia Metal Gear Solid 2 obohacuje pôvodnú verziu Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty o dodatočné misie so Snakeom, niekoľko stovák VR misií, či nové hrateľné postavy a módy.

Konami Collector’s Series: Castlevania and Contra (5,99 €)
Je to výber hier Castlevania, Castlevania II: Simon's Quest, Castlevania III: Dracula's Curse, Contra a Super C s možnosťou ukladania kdekoľvek. Škoda, že svojho času Konami nepridalo do kolekcie aj ďalšie diely ako Super Castlevania IV alebo Contra III: The Alien Wars či Contra Force.

Zdroj: GOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk