Hlavnou hviezdou streamu Cyberpunk 2077 bol Keanu Reeves a Porsche 911 Turbo

Hlavnou hviezdou streamu Cyberpunk 2077 bol Keanu Reeves a Porsche 911 Turbo

 

Hype vlak pokračuje...

Tak ako bolo včera sľúbené, vývojári zo štúdia CD Projekt RED odvysielali ďalší diel Night City Wire, štvrtý stream, ktorý nám priblížil hru Cyberpunk 2077. A počas tohto vysielania sme sa dozvedeli viac o vozidlách a ďalších dopravných prostriedkoch v Night City.

Štúdio prezradilo, že hra ponúkne päť druhov vozidiel: Economy, Executive, Heavy Duty, Sport a Hypercars. Každý druh poskytne nie len špecifický vzhľad, ale aj špecifické vlastnosti pri jazdení. Líšia sa aj možnosťami pri absorpcii guliek od nepriateľov, takže s určitými druhmi by sme do prestreliek nešli.

K dispozícii však budú aj motorka, ktorú v hre vytvorila postava Johnnyho Silverhanda, ktorého hrá Keanu Reeves. Ten je totiž spoluzakladateľom spoločnosti Arch Motorcycle a viac o dizajnovaní a nahrávaní zvuku si môžete pozrieť vo videu nižšie.

A mimochodom. Osobným autom Keanu Reevesa v hre je špeciálne upravené Porsche 911 Turbo.

Posledná časť streamu sa týkala štýlov obliekania v Night City, ktoré vývojári rozdelili do kategórie Kitsch, Entropism, Neomilitarism a Neokitsch: „Napríklad Kitsch štýl je veľmi ružový, žltý a s okrúhlymi tvarmi. Potom tu máme Neomilitarism štýl, ktorý je veľmi korporátny a je z dôb, kedy vládu v meste prevzali korporácie.“

A nechýbal ani krátky teaser s názvom The Dinner.

Cyberpunk 2077 vychádza 19. novembra na PC, súčasné a next-gen konzoly.

Zdroj: CD Projekt RED

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk