Black Ops Cold War je ešte len v bete a na PC je už zamorený cheatermi

Black Ops Cold War je ešte len v bete a na PC je už zamorený cheatermi

 

Vypnúť cross-play je tak viac ako vhodné.

Je dosť smutné, keď má niekto potrebu dokázať si v multiplayerovej hre že je „lepší“ tým, že používa cheaty. A ešte smutnejšie to je, ak hovoríme o hre, ktorá je v beta testovaní.

No presne to sa stalo počas víkendovej bety Call of Duty: Black Ops Cold War. Po tom, čo sa otvorili brány na vyskúšanie hry pre všetkých hráčov, tak hru doslova zaplavila armáda cheaterov, ktorí boli pochopiteľne výlučne iba na PC platforme.

Trpeli však aj konzoloví hráči a to v prípade, že mali zapnutý cross-play, ktorý hra podporuje. A aj keď cross-play má nesmierne výhody (umožňuje hráčom na PC s gamepadom hrať s ostatnými hráčmi na gamepadoch, skracuje časy v matchmakingu, hra vie lepšie párovať hráčov s rovnakým skillom a kamaráti na rôznych platformách vedia hrať spolu), no je jasné, že cheatovanie je čiernou škvrnou na PC platforme a momentálne to vyzerá, že jeho vypnutie je lepšou možnosťou. 

The MOST blatant and ridiculous aim hack I've EVER seen in a video game 😂 from r/blackopscoldwar

Taktiež to znamená, že Activision nemá ani zďaleka dobojované a podobný boj, ktorý zažili proti cheaterom v hre Modern Warfare ich čaká aj pri Black Ops Cold War.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk