• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Crytek vyvíjal/vyvíja Battle Royale Crysis hru, remaster Crysis 2 a Crysis 3 a taktiež aj pokračovanie Ryse
Crytek vyvíjal/vyvíja Battle Royale Crysis hru, remaster Crysis 2 a Crysis 3 a taktiež aj pokračovanie Ryse

Crytek vyvíjal/vyvíja Battle Royale Crysis hru, remaster Crysis 2 a Crysis 3 a taktiež aj pokračovanie Ryse

 

Únik priamo z Nemecka.

Ako sme vás pred časom informovali, ransomware skupina Egregor získala prístup k dátam spoločností Ubisoft a Crytek a v posledných dňoch sa začali jednotlivé informácie dostávať na povrch internetu a zdá sa, že snahy tejto skupiny vyvrcholili včera, keď skupina uverejnila na hostingoch zdrojové súbory hry Watch Dogs Legion. Viac už však v samostatnom článku.

Teraz je však na rade Crytek. Táto nemecká spoločnosť je totiž podľa dát v leaknutých súboroch dosť zaneprázdnená vývojom nových hier a aj remastermi tých starších. Bohužiaľ, nevieme z akého dátumu nasledujúce informácie pochádzajú a preto nevieme, či sú ešte v súčasnosti aktuálne. Každopádne vieme aspoň to, na akých hrách Crytek ešte nedávno pracoval.

Prvý projekt má názov Crysis Next a ak tipujete, že aj séria Crysis potrebuje svoj Battle Royale, tak ste sa trafili do čierneho. Tento projekt by mal totiž presunúť nanoobleky do arény z ktorej vzíde iba jeden víťaz: „Crysis Next je free-to-play Battle Royale hra, kde sa 100 hráčov zúčastní rýchlych súbojov. Vizuálna úprava, adaptívne nanoobleky a ich schopnosti a vizuálna príťažlivosť v pohlcujúcom svete vytvorí unikátny zážitok. Crysis séria má všetky podklady na to, aby z nej vznikla atraktívna Battle Royale hra. Hrateľnosť. Štýl a zasadenie. Vysoké produkčné hodnoty.“

Ďalším projektom sú remastery ďalších dvoch Crysis hier, ktoré však boli outsourcované na vývoj iným štúdiám, rovnako ako remaster prvého Crysis.

Tretím projektom je Crysis VR o ktorom viac nevieme a nevieme teda ani to, či je tento projekt ešte stále aktuálny. Vieme však to, že Crytek experimentoval s možnosťami VR už od doby prvých Oculus headsetov. A tak asi nikoho neprekvapí, že ďalším projektom, ktorý sa v leaknutých súboroch objavuje je hra Robinson: The Journey 2 - pokračovanie VR hry z roku 2016.

A posledným projektom by malo byť priame pokračovanie hry Ryse: Son of Rome. Prvá hra z tejto série bola Xbox One exkluzivitou, ktorá prišla na trh spolu s konzolou, no od kritikov a hráčov sa dočkala iba vlažného prijatia.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk