• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Masívne leaky Cyberpunku 2077 ukazujú úpravu penisu a jednu veľmi slávnu postavu herného vývoja priamo v hre
Masívne leaky Cyberpunku 2077 ukazujú úpravu penisu a jednu veľmi slávnu postavu herného vývoja priamo v hre

Masívne leaky Cyberpunku 2077 ukazujú úpravu penisu a jednu veľmi slávnu postavu herného vývoja priamo v hre

 

Opäť raz sa dočkal pocty.

Napriek zákazu streamovania hry Cyberpunk 2077 sa zábery z hry dostávajú vonku. Obchod Best Buy totiž začal predčasne rozosielať zberateľské edície hry zákazníkom a tí tak dávajú vonku zábery z hrania hry, ktoré sú ešte pred aplikovaním Day One patchu, čo znamená, že hra obsahuje okrem iného aj hromadu bugov.

Najprv základné non-spoiler informácie. Hráči na Xbox Series X informovali, že hra na tejto konzole funguje v 60FPS, čo je skvelá správa. Zároveň potvrdili to, že hra po včerajšom patchi ponúka možnosť Quality alebo Performance módu, pričom ten prvý asi ponúkne vyššie rozlíšenie a 30FPS a ten druhý nižšie rozlíšenie a 60FPS.

A teraz ideme do teritória spojlerov, takže ak nemáte záujem, odporúčame prestať čítať a zatvoriť článok. Prvým leakom ja mapa samotného Night City, ktorá nám dáva PTSD stavy podobné tomu z Assassin’s Creed Unity, kde je toľko ikon a rôznych značiek, že sme veľmi zvedaví, ako na tom bude finálna hra.

Zároveň je zrejmé, že vývojári si na úprave postáv dali skutočne záležať a pri tvorbe postavy si môžete napríklad upraviť farbu zubov, veľkosť pohlavného orgánu a dokonca aj jeho tvar...

Ďalší obrázok priamo z hry ukazuje, že Night City na tom bude čo sa týka hustoty obyvateľstva veľmi dobre a podobne, ako nám to ukazovali zábery z hrania.

Ďalšou drobnosťou je, že v hre sa nachádza herný dizajnér Hideo Kojima. Zatiaľ nevieme, akú postavu tam hrá, no údajne sa s ním v hre môžete porozprávať.

Zábery z hrania hry však CD Projekt RED postupne maže, takže zatiaľ si budeme musieť vystačiť s obrázkami.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk