Respawn pracuje na novej IP: Tá umožní hráčom „nekonečné dobrodružstvá“

Respawn pracuje na novej IP: Tá umožní hráčom „nekonečné dobrodružstvá“

 

Fanúšikovia Titanfall majú smútok v očiach.

Štúdio Respawn Entertainment má za sebou veľmi úspešné obdobie. V roku 2019 vydali skvelú Battle Royale hru Apex Legends a následne koncom roka aj hru Star Wars Jedi: Fallen Order. A tento úspech ocenilo aj vedenie Electronic Arts. Štúdio prebralo pod seba štúdio, ktoré bolo dovtedy známe ako DICE LA a navyše vytvorilo novú pobočku v meste Vancouver (tá si zobrala na starosti vývoj ďalšieho obsahu pre Apex Legends).

Momentálne je prakticky isté, že časť štúdia pracuje na pokračovaní Jedi Fallen Order, no na čom robí druhý tím vrámci štúdia, to je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Fanúšikovia série Titanfall dúfali, že by sa mohli konečne dočkať tretieho pokračovania série, ktorá umiestnila Respawn na mapu herného sveta.

...no bohužiaľ to vyzerá, že ich ďalšia hra určite nebude vo svete Titanfall. Na oficiálnej stránke štúdia Respawn sa totiž objavila ponuka na pracovnú pozíciu „softvérového inžiniera,“ ktorý sa bude podieľať na vývoji úplne novej IP. Tento nový člen tímu pomôže štúdiu Respawn vo vývoji technológií, ktoré poskytnú hráčom „nekonečné dobrodružstvá.“

To, že je to nová IP v praxi znamená, že to určite nebude Titanfall. No v inzeráte nebol spomenutý ani herný žáner, takže nemáme tušenia, čo Respawn chystá. Medzitým však štúdio tento inzerát upravilo tak, že z neho vypadla zmienka o tom, že ide o novú IP.

Zdroj: Respawn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk