Príde S.T.A.L.K.E.R. 2 v 2021? Hra sa už začína interne testovať

Príde S.T.A.L.K.E.R. 2 v 2021? Hra sa už začína interne testovať

 

Sme skeptickí. 

Vieme, že ukrajinské štúdio GSC Game World nemá veľmi rado šibeničné termíny a spôsob ich práce je, že o nich niekoľko rokov nepočujeme a následne sa zjavia s takmer hotovou hrou. Aj preto možno prekvapilo, že hra S.T.A.L.K.E.R. 2 bola ohlásená už v počiatkoch svojho vývoja a o jej existencii tak vieme už od roku 2018.

Zdá sa však, že vývojári sú už v celkom pokročilom štádiu vývoja. Štúdio GSC totiž hľadá „veľké množstvo“ testerov, ktorí budú mať za úlohu testovať hru a pomôcť vývojárskemu tímu odstrániť čo možno najviac bugov a glitchov pred vydaním hry. Potvrdil to komunitný manažér štúdia GSC na sieti Discord.

Ide o in-house testovanie, čo znamená, že nebude dostupné mimo Ukrajiny, takže my sa k možnosti testovania asi nedostaneme, no pre všetkých čakateľov na túto hru to znamená, že hra by už mala byť v plne hrateľnom stave a začína sa teda proces vyladzovania a dokončovania.

Či sa však dočkáme vydania hry v tomto roku, to je viac ako otázne. Pôvodný cieľ štúdia bol vydať hru v roku 2021, no v posledných promo videách sa žiadne sľuby týkajúce sa dátumu a ani roku vydania nenachádzajú. Jediné, čo nám vývojári prisľúbili je to, že v tomto roku sa dočkáme priamych záberov z hrania hry.

Zdroj: GamingSym

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk