Remaster Diablo 2 si budeme môcť zahrať už tento víkend

Remaster Diablo 2 si budeme môcť zahrať už tento víkend

 

Ak sa dostaneme do exkluzívneho klubu.

Spoločnosť Blizzard oznámila, že už počas tohto víkendu sa môžu hráči zúčastniť technického alfa testovania remaku/remasteru legendárnej hry Diablo 2: Resurrected. Testovanie sa začne v piatok, 9. apríla od 16:00 nášho času.

Koniec testovania je naplánovaný na pondelok, 12. apríla o 19:00 nášho času. Na to, aby ste sa testovania zúčastnili sa však musíte zaregistrovať a dúfať, že náhodná ruka počítača v Blizzarde si vyberie práve vás. Samozrejme, testovanie je obmedzené iba na PC platformu.

Počas testovania si budete môcť vybrať jednu z troch hrateľných postáv – Barbarian, Amazon a Sorceress. Budete môcť odohrať prvé dva akty hry, no levelovanie nebude žiadny spôsobom obmedzené, takže môžete pokojne naberať na sile až do konca testovania. Vylevelované postavy si však do plnej verzie hry nebudete môcť zobrať.

Toto testovanie by malo byť prvým z niekoľkých testovaní, ktoré by mala hra absolvovať až do svojho vydania, ktoré je naplánované na rok 2021 na PC, Xbox a Playstation konzoly a Nintendo Switch.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk