• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • 20 minút z hrania Path of Exile 2 nám ukazuje, že Diablo 4 bude mať viac ako zdatného konkurenta
20 minút z hrania Path of Exile 2 nám ukazuje, že Diablo 4 bude mať viac ako zdatného konkurenta

20 minút z hrania Path of Exile 2 nám ukazuje, že Diablo 4 bude mať viac ako zdatného konkurenta

 

Na staré konzoly však hru nečakajte.

Vyzerá to tak, že fanúšikovia akčných RPG hier sa v roku 2022 majú na čo tešiť. Vyzerá to totiž tak, že na budúci rok sa dočkáme vydania dvoch veľmi očakávaných hier v tomto žánri – Diablo 4 a Path of Exile 2. Po rokoch sucha to pravdepodobne bude to pravé vykúpenie.

Teraz sa však budeme venovať primárne tej druhej menovanej. Štúdio Grinding Gear nám totiž poskytlo poriadny pohľad na to, čo nás v Path of Exile 2 čaká a to prostredníctvom druhého traileru a hlavne 20-minútového videa z hrania hry.

Aj trailer a aj zábery z hrania sa sústreďujú na druhý zo siedmych aktov, ktoré sú pre hru plánované, pričom hlavným poľom pôsobnosti hráčov bude púšť (Vastiri Desert), ktorej bude dominovať váš karavan – ten bude fungovať ako hlavný stan. Vo videu z hrania môžeme taktiež vidieť nový typ zbraní, kopije, ktoré ponúkajú nové možnosti pri boji proti hordám nepriateľov. A proti nim taktiež pomôže aj kuša. V záberoch z hrania môžeme vidieť aj súboj s niekoľkými minibossmi.

Podľa záberov z hrania je zrejmé, že hra bude vyzerať viac ako solídne a navyše si musíme zobrať do úvahy aj to, že vývojári majú stále niečo vyše roka, aby hru dostali do čo najvypiplanejšieho stavu. A možno aj vizuál v kombinácií s animáciami, vizuálnymi efektami a ďalšími zlepšeniami je za tým, že hra sa pravdepodobne neukáže. Naznačil to producent štúdia Chris Wilson počas Q&A. Podľa neho bude hra primárne vyvíjané pre PC a next-gen konzoly s tým, že štúdio plánuje zapracovať cross-play, aby mohli hráči hrať spolu bez ohľadu na platformy.

Path of Exile 2 je naplánovaný na budúcoročné vydanie a hra bude podobne ako jednotka vo free-to-play formáte.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk