Apex Legends dostane úplne nový unikátny herný mód

Apex Legends dostane úplne nový unikátny herný mód

 

Okrem tradičnej nádielky.

Respawn nám postupne približuje jednotlivé aspekty novej sezóny Battle Royale hry Apex Legends. Tá ma názov Legacy a okrem tradičnej nádielky obsahu pribudne do hry aj jedna špeciality.

Respawn si totiž pripravil úplne nový herný mód s názvom Arena, ktorý sa nepodobá na Battle Royale korene hry. Mód totiž spojí hráčov do dvoch tímov po troch a tí proti sebe budú bojovať naprieč niekoľkými kolami. Tieto boje budú prebiehať na niekoľkých mapách, ktoré sa nachádzajú v už existujúcich oblastiach hry ako Kings Canyon, World’s Edge a Olympus.

Hráči budú počas hrania zbierať materiály a za tie si následne v ďalších kolách budú môcť kupovať zbrane, rôzne predmety alebo vylepšovať zbrane. Ak vás počas bojov zabijú, tak na oživenie budete musieť počkať na začiatok ďalšieho kola. A ak vám hlavou prebieha slov Counter-Strike, tak asi nebudete ďaleko od pravdy. Aj keď to vyzerá tak, že žiadne úlohy nás v tomto móde nečakajú.

Novou postavou je Valkyrie, ktorá disponuje jetpackom a novou zbraňou je Bocek Bow, ktorý je účinný na stredne veľké vzdialenosti.

Zmien sa dočká aj mapa Olympus, ktorá bola transformovaná parazitickou bylinou a tá ju zmenila na nepoznanie.

Nová sezóna sa začne 4. mája a okrem všetkého, čo sme spomenuli vyššie prinesie aj nový Battle Pass a hromadu kozmetických predmetov. 

Zdroj: Respawn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk