Total War: Three Kingdoms je ďalšou obeťou bombardovania negatívnymi recenziami

Total War: Three Kingdoms je ďalšou obeťou bombardovania negatívnymi recenziami

 

Tu je však dôvod celkom logický.

Ak sa pozriete na nedávne recenzie hry Total War: Three Kingdoms, tak možno vás prekvapí označenie „Overwhelmingly Negative.“ Hra sa totiž stala ďalšou obeťou bombardovania negatívnymi recenziami.

Túto reakciu základne hráčov spôsobilo prehlásenie vývojárov, že update 1.7.1 bude úplne poslednou aktualizáciou pre hru a tým, že nová hra v Three Kingdoms svete je v pred-produkcii, tak už nemajú vývojárske kapacity na podporu hry, ktorá vyšla v roku 2019.

To však hráči nezobrali práve najlepšie a obviňujú vývojárov z toho, že hru opúšťajú aj napriek tomu, že nedodržali sľuby, ktoré hráčom dali a taktiež sa sťažujú, že hra má stále obrovské množstvo bugov. Štúdio Creative Assembly taktiež hráčom prisľúbilo rozšírenie mapy – v júli 2020 po tom, ako umiestnili horu na zlé miesto mapy napísali, že oprava príde „ako súčasť druhého rozširujúceho balíčka, ktorý sa zameria na budovanie severnej časti mapy.“ Táto časť mapy však už nikdy nepríde.

A keď sa pozriete na pomer like/dislike pri oznamovacom videu na Youtube, tak tiež vám dôjde, že toto asi vývojárom nevyšlo.

Komentáre tak zahŕňajú slova ako „zrada“ „opustenie“ a podobné, pozitívne ladené výrazy. Pre budúce hry štúdia to však nie je veľmi dobrá reklama, pretože aj keď hráči nemajú veľmi dlhú pamäť, tak na druhej strane je jasné, že takto sa dobré vzťahy s fanúšikmi nebudujú.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk