• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • CD Projekt RED vedel o katastrofálnom stave Cyberpunku – zamestnanci totiž vytvorili montáž bugov
CD Projekt RED vedel o katastrofálnom stave Cyberpunku – zamestnanci totiž vytvorili montáž bugov

CD Projekt RED vedel o katastrofálnom stave Cyberpunku – zamestnanci totiž vytvorili montáž bugov

 

A to tesne pred vydaním.

Vydanie Cyberpunku 2077 a katastrofy, ktoré ho sprevádzali sú viac ako dobre zdokumentované a štúdio CD Projekt RED trpí na jeho následky ešte aj v dnešnej dobe. Predajne síce boli zo začiatku skvelé, no padli doslova raketovým tempom, reputácia štúdia bola zo dňa na deň zničená a aj napriek tomu, že vedenie si už nasypalo popol na hlavu, tak už je tak trochu neskoro.

Najhoršie na tom všetkom je, že vedenie štúdia vedelo o stave hry pred vydaním. To je v priamom rozpore s tým, čo povedal spoluzakladateľ CD Projektu Marcin Iwinski v januári 2021, kedy povedal, že „testovanie CD Projektu neodhalilo veľké časti problémov s hrou.“

A ako vieme, že o tom štúdio vedelo? Jednak z toho, že to zamestnanci štúdia pod rúškom anonymity prezradili redaktorovi Bloombergu Jasonovi Schreierovi. Ten v už zmazanom Twitter príspevku potvrdil, že vedenie si bolo plne vedomé stavu hry pred vydaním.

A ak by vám nestačilo jeho tvrdenie, tak nasledujúce video vás možno presvedčí. Ide totiž o interné video, ktoré vytvorili zamestnanci CD Projekt RED niekoľko mesiacov pred vydaním a sú v ňom zachytené rôzne bugy a problémy s hrou. Pravosť tohto videa potvrdil producent CD Projekt RED. 

Je dosť možné, že video bolo vytvorené za účelom jeho nasledovného vydania po vydaní hry, aby sa aj fanúšikovia mohli zasmiať. No vypálilo to trochu inak a zabugovanú verziu hry sme dostali na diskoch počítačov a konzol. Video pochádza z dát, ktoré sa dostali na internet ako súčasť ransomware útoku o ktorom vás pravidelne informujeme.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk