Sam Fisher sa predsa len vráti: V novej PvP The Division hre
Fáma

Sam Fisher sa predsa len vráti: V novej PvP The Division hre

 

Čo to Ubisoft varí?

Zdá sa, že Ubisoft to s free-to-play hrami myslí smrteľne vážne. Prednedávnom nám ohlásil hru The Division: Heartland – free-to-play spin-off série The Division, ktorý by mal na trh prísť buď v priebehu tohto, alebo budúceho roka. Vyzerá to však tak, že to určite nie je posledný projekt s týmto obchodným modelom.

A dokonca to nie je ani posledný projekt pod The Division značkou. Známy Ubisoft dataminer a leaker Zer0Bytes_ totiž na sociálnej sieti Twitter uverejnil obrázky z nového chystaného projektu Ubisoftu, ktorý je označený ako „The Division Battlecat.“

Podľa jeho informácií sa testovanie tejto hry začalo v januári a malo by ísť o Splinter Cell x Ghost Recon Breakpoint x The Division mešap, ktorý bude zameraný na PvP aspekt. Na obrázkoch môžeme vidieť popis Escort módu a Ringleader módu v hre a taktiež aj popis frakcií Echelon, Wolves, Cleaners a Outcasts.

Uvidíme, čo to teda Ubisoft pripravuje a či sa hra vôbec dostane z fázy testovania do fázy finálneho produktu. Toto však určite nebude návrat série Splinter Cell, aký čakali fanúšikovia.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk