• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Nový Battlefield si údajne budeme môcť zahrať už tento mesiac a hra bude mať názov Battlefield 2042
Nový Battlefield si údajne budeme môcť zahrať už tento mesiac a hra bude mať názov Battlefield 2042
Fáma

Nový Battlefield si údajne budeme môcť zahrať už tento mesiac a hra bude mať názov Battlefield 2042

 

Závan budúcnosti.

V posledných dňoch sa objavujú stále nové a nové informácie o novej Battlefield hre, ktorá má byť plne predstavená už v stredu o 16:00. Unikol úvodný trailer a koncom týždňa unikli aj screenshoty z hrania. Zdá sa, že EA nevie svoju hru veľmi dobre utajiť.

A teraz sa objavili ďalšie informácie, ktoré odhaľujú nie len niektoré aspekty hry, ale aj názov. Ten by mal byť Battlefield 2042. Práve v tomto roku by sa nový Battlefield mal odohrávať a navyše to dodáva celkom dobrý šmrnc do názvu a to kvôli iným hrám v sérii – Battlefield 1942 a Battlefield 2142.

Hra by mala poskytnúť zápasy 64vs64 na „najväčších mapách v histórii série Battlefield.“ Údajne sa vráti Levolution systém a mapy budú mať taktiež aj dynamické počasie, čo môže okrem iného vyústiť vo výskyt tornád a hurikánov počas zápasov.

Battlefield 2042 bude údajne taktiež obsahovať aj nový systém „profesionálov,“ ktorý zabezpečí jednotlivým čatám prístup k jednému špecialistovi z herných tried, ktorý bude mať prístup k špeciálnym schopnostiam a predmetom. Čaty si budú môcť privolať ATV slúžiace na presun po mape.

Hráči budú môcť mať počas hrania na jednej zbrani viacero kúskov príslušenstva a budú si môcť medzi nimi prepínať.

Mapy budú obrovské a preto budú rozdelené na sektory, ktoré sa budú dať získať tak, že ich nepriateľský tím už nebude môcť získať späť. Jeden takýto sektor má veľkosť štandardnej mapy v hre Battlefield 3 a získavať sa budú získavaním bodov vo vnútri každého sektora. Jedna z máp sa nazýva Shelf a je umiestnená na Antarktíde.

Hra bude údajne obsahovať aj lietajúce wingsuity, grapling hooky a zipline. Hra síce bude vydaná na starých konzolách, no podľa týchto informácií nebude podporovať cross-play medzi starou a novou generáciou konzol. A ešte posledná informácia: Hru si budeme môcť vyskúšať už v priebehu tohto mesiaca, pretože EA plánuje otvorené beta testovanie. 

Či sú však tieto informácie pravdivé, to uvidíme už v stredu.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk