Far Cry 6 si zahráte aj z pohľadu tretej osoby, prvýkrát v rámci série

Far Cry 6 si zahráte aj z pohľadu tretej osoby, prvýkrát v rámci série

 

Protagonist(k)a Dani – či už pôjde o ženskú alebo mužskú verziu – síce nebude mať upraviteľný model postavy, no dobrou správou je, že všetky kozmetické či funkčné vylepšenia, ktoré pozbierate, uvidíte vo vybraných chvíľach a na určitých miestach z pohľadu tretej osoby.

Kamera sa tak štýlovým spôsobom vzdiali od vašej lebky v cut-scénach, táboroch a určitých vopred naskriptovaných momentoch. Tieto informácie, píše PC Gamer, potvrdil pre server GameSpot priamo Ubisoft. „Bolo to prekvapivo plynulé,“ opisuje prechod z prvej do tretej osoby naratívny režisér Navid Khavari. Podľa neho sa vďaka tejto novinke, ktorá je vo svete Far Cry úplným ternom, budeme môcť lepšie zžiť s postavou Daniho (alebo Dani, opäť v závislosti od toho, či sa rozhodnete hrať za mužskú alebo ženskú verziu).

V traileri sme videli, ako sa kamera oddiali v určitých animáciách, no vďaka Khavarimu vieme, že naplno si budeme môcť túto fíčuru užiť v spojeneckých táboroch. Tam sa pohľad prepne na pohľad spoza chrbta, aby sme si mohli užiť pohľad na svoju výbavu. Bohužiaľ, sami si medzi prvou a treťou osobou nebudete môcť prepínať, a hneď, ako vystrčíte nos z tábora, sa kamera vráti naspäť do očí.

Ak vás šiesty diel svetoznámej série Far Cry láka, objednať si ho môžete napríklad v e-shope Progamingshop.sk.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk