Hráčom Titanfall došla trpezlivosť s hackermi a tak „hackli“ Apex Legends

Hráčom Titanfall došla trpezlivosť s hackermi a tak „hackli“ Apex Legends

 

A to rovno počas sviatku.

Titanfall hry už nie sú aktívne podporované štúdiom Respawn a to sa negatívne odráža na tom, že v PC verzii jednotky vyčíňajú hackeri a Respawn s tým aj napriek naliehaniu malej, no o to viac zapálenej komunity nič nerobí.

A tak hráči zobrali situáciu do vlastných rúk. A odniesli si to hráči Apex Legends. Tí sa po prihlásení stretli s viacerými „odkazmi,“ ktoré hovorili jasne: „Savetitanfall.com,“ teda zachráňte Titanfall. Táto stránka je prosbou komunity o to, aby Respawn s neutešenou situáciu v hre na PC niečo začal robiť. Obrázky herných módov v Apex Legends zas boli nahradné nápisom: „Útočí sa na Titanfall 1 a tak sa bude útočiť aj na Apex Legends.“

Navyše, fanúšikovia Titanfall si ako deň útoku zvolili 4. júl, čo je v USA Dňom Nezávislosti. Vývojári zo štúdia tak museli namiesto pokojných osláv riešiť akútnu situáciu a je zrejmé, že tento deň bol vybraný cielene pre maximalizovanie dosahu správy.

Na odstránení problému sa pracovalo niekoľko hodín a teraz by už malo byť všetko v poriadku. Je však fascinujúce ako dokázali hráči „hacknúť“ Apex Legends takto jednoducho a budeme sledovať, či si Respawn vypočul aj gro správy, ktorú sa im zúfalí hráči snažili odkázať.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk