CD Projekt popiera, že by sa do Cyberpunku chystal „najväčší update“

CD Projekt popiera, že by sa do Cyberpunku chystal „najväčší update“

 

Ten update už totiž vyšiel.

Teraz, keď už je Cyberpunk 2077 v ako-tak solídnom stave, tak nastal čas, aby sa CD Projekt opäť pustil do prezentácie hry a snažil sa hráčov presvedčiť, že sa oplatí znovu (alebo po prvýkrát) sa pustiť do hrania tejto hry.

Včera sa však nadchli fanúšikovia hry, pretože na sociálnych sieťach sa objavila platená reklama štúdia, ktorá hovorila o „najväčšom update pre hru“ a že do hry „toho príde viac.“

Ak však patríte k tým, ktorý túto reklamu zobrali tak, že do hry sa chystá masívna veľká aktualizácia a štúdio pripravuje marketing okolo jej vydania, tak vás asi schladí vyjadrenie hovorcu spoločnosti CD Projekt.

„Bola to krátka marketingová kampaň, ktorá mala pripomenúť hráčom Update 1.2 a to, že Cyberpunk 2077 je dostupný v digitálnych obchodoch pre PC, Xbox a PlayStation hráčov. Informácie o budúcich aktualizáciách budú publikované cez oficiálne komunikačné kanály.“

Nešlo teda o teasovanie novej veľkej aktualizácie a CD Projekt týmto „najväčším updatom“ myslel Patch 1.2, ktorý vyšiel ešte koncom marca 2021. Trochu oneskorená marketingová kampaň, však?

Zároveň je však celkom zrejmé, že s opravami hry štúdio ešte neskončilo a to aj napriek tomu, že výkon a stabilita hry sú podľa názoru šéfa štúdia na uspokojivej úrovni. Chystá sa totiž nový obsah a stále čakáme aj na patch pre novú generáciu konzol Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: CDPR

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk