Nádejná MMORPG hra New World odložená mesiac pred plánovaným vydaním

Nádejná MMORPG hra New World odložená mesiac pred plánovaným vydaním

 

Ešte treba doladiť detaily.

Po viacerých neúspechoch spoločnosti Amazon na poli herného vývoja to vyzerá tak, že ich ďalší pokus, MMORPG hra New World bude mať veľkú šancu uspieť. Odhliadnuc od niekoľkých upečených grafických kariet RTX3090 totižto bolo o beta testovanie hry obrovský záujem (hra dosiahla na Steame 200 tisíc hráčov súčasne) a gigant má tak zarobené na úspech. Teda, keď sa situácia nezvrtne.

Čakanie na hru sa však ešte o chvíľu predĺži. Vývojári totiž ohlásili štvrtý odklad New World. Pôvodný dátum vydania, ktorý bol stanovený na 31. augusta totiž nahradil nový – 28. september.

Podľa vývojárov je odklad hry priamou reakciou na otvorenú betu a na nedostatky, ktoré hráči vytýkali tejto hre. Taktiež prezradili, že hru si celkovo zahral viac ako jeden milión hráčov.

„Chceme aby bolo vydanie New World pokojné a zábavné pre všetkých hráčov a preto robíme určité vylepšenia na základe toho, čo ste zažili v bete. Týždne navyše tak využili na elimináciu bugov, zlepšenie stability a dokončenie niektorých aspektov.“

„Toto rozhodnutie nebolo ľahké. Vieme, že to nie je prvýkrát, čo sme zmenili dátum vydania s ohľadom na kvalitu a že môže byť sklamaním, že musíte čakať dlhšie. No chceme si byť istí, že pri vydaní budete mať najlepší možný zážitok."

Zdroj: Amazon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk