eFootball oholený na kosť príde 30. septembra

eFootball oholený na kosť príde 30. septembra

 

Tesne pred konkurenciou.

Aj keď chválime Konami za odvahu pustiť sa do boja proti sérii FIFA novým obchodným modelom (free-to-play), tak na druhej strane musíme skonštatovať, že všetko ostatné týkajúce sa hry eFootbal dosť smrdí. Konami totiž na začiatku vydá prakticky iba demo, ktoré bude následne doplňovať o nové herné módy a ďalšie prídavky.

Vydavateľ teraz prezradil, že hra bude oficiálne vydaná 30. septembra a pri vydaní bude k dispozícii 9 futbalových tímov: Barcelona, Bayern Mníchov, Juventus, Manchester United, Arsenal, Corinthians, Flamengo, River Plate a São Paulo a šesť štadiónov: Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena a eFootball Stadium.

Bude môcť hrať iba základný zápas proti AI alebo kamarátovi a k dispozícii bude aj štandardná nádielka online zápasov.

Všetko ostatné pribudne až potom. eFootball verzia módu Ultimate Team s názvom Creative Teams, Tour Events, Challenge Event, Online Quick Match a Online Match Lobby. S touto aktualizáciou, ktorá príde na jeseň pribudne do hry aj in-game mena eFootball Points a GP.

Neskôr dostane hra ďalšiu aktualizáciu, ktorá pridá Edit Mode, Haptic Feedback a Adaptive Triggers pre PlayStation 5, Advanced ball trapping, Power Pass, Power Shot a ďalšie špeciálne kopy a cross-platform matchmaking.

Zdroj: Konami

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk