Fail: Nová anti-cheat ochrana pre Call of Duty leakla na internet

Fail: Nová anti-cheat ochrana pre Call of Duty leakla na internet

 

A už ju skúmajú tvorcovia cheatov.

Takto si asi Activision predstavenie svojej anti-cheat ochrany pre Call of Duty nepredstavoval. Vydavateľ totiž iba pred dvoma dňami predstavil svetu ochranu s názvom Ricochet, ktorá mala konečne zatočiť s masívnym problémom cheaterov v Call of Duty hrách na PC.

No prešiel iba deň a táto anti-cheat ochrana leakla na internet. Túto informáciu najprv prezradil Twitter účet Anti-Cheat Police Department a následne to pre web Modern Warzone prezradilo niekoľko zdrojov.

Pôvod leaku zatiaľ nie je známy, no okamžite po leaku sa týmto softvérom začali zaoberať skupiny, ktoré vytvárajú cheaty, ktoré sa budú snažiť vytvoriť cheat, ktorý by túto ochranu dokázal obísť. A to všetko ešte predtým, ako Richocet bude uvedený do Call of Duty: Vanguard 5. novembra.

Ešte stále existuje šanca, že tento „leak“ je dielom Activisionu a nejde o pravý softvér a bol teda vydaný preto, aby tvorcov cheatov pre hru zmiatol, no táto verzia je nepravdepodobná. Pre Ricochet anti-cheat softvér tento leak neznamená koniec, pretože sa bude postupne vylepšovať, aby reagoval na nové pokusy o prelomenie, no určite to nie je ideálny začiatok jeho existencie. Ak teda po vydaní Vanguard nájdete v multiplayeri hromadu cheaterov, tak asi budete vedieť, prečo to tak je.

Zdroj: ModernWarzone/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk