Sťažujete sa na nefunkčnosť multiplayeru v Splinter Cell? Ubisoft vám dá ban

Sťažujete sa na nefunkčnosť multiplayeru v Splinter Cell? Ubisoft vám dá ban

 

Vďačnosť smerom k fanúšikom.

Ubisoft už veľmi dlho týra fanúšikov série Splinter Cell tým, že im upiera nové dobrodružstvá so Samom Fisherom. Tým tak nezostáva nič iné, ako zostať vernými poslednému dielu v sérii, Splinter Cell Blacklist, ktorý vyšiel v roku 2013.

No ani tí to nemajú jednoduché, pretože v poslednej dobe narastá počet prípadov, kedy sa hráči nevedia pripojiť k online hraniu a nemajú prístup ani ku kooperatívnym možnostiam hry. A tak začali títo nespokojní hráči vytvárať „tickety“ na stránkach Ubisoft podpory, aby vydavateľ vedeli, že všetko nie je s kostolným poriadkom.

A reakcia Ubisoftu? Ten im slovami pracovníčky pre vzťah so zákazníkmi oznámil, že keď budú tickety vytvárať ďalej, tak dostanú dočasný ban. Nie len to – Ubisoft taktiež oznámil, že so vzniknutou situáciou neplánuje robiť vôbec nič.

Ahojte fanúšikovia Splinter Cell Blacklist.

Volám sa Tara Reichley a som vedúca vzťahu so zákazníkmi v Ubisofte. Bolo mi povedané, že mnoho užívateľov nahlasuje problémy so spojením s online službami v hre Splinter Cell Blacklist pri snahe o prístup k online funkciám a kooperácii v hre. Sme si vedomí týchto problémov. No vzhľadom na vek hry a relatívne malú hráčsku základňu sme sa rozhodli, že nebudeme tomto problému priradzovať žiadne zdroje.

Preto vás musím požiadať o zastavenie vytvárania nových ticketov podpory. Môj tím nemá žiaden vplyv na rozhodnutia v tomto prípade a neustále zaťažovanie podpory nevyriešiteľnými problémami mrhá čas, ktorý by sme mohli venovať iným hráčom. Každé tickety podpory v budúcnosti tak budú odmenené banom na 7 dní. Počas tohto obdobia nebudete môcť robiť nákupy v Ubisoft store, prihlasovať sa na Ubisoft stránky a prihlasovať sa na svoj Ubisoft účet, aby ste hrali Ubisoft hry. Stále však môžete používať offline funkcie.

Každý hráč, ktorý sa tento ban pokúsi obísť používaním staršej verzie Ubisfot Connect klienta riskuje permanentný ban

Tara Johnson Reichley

Doslova skvelá reakcia, čo poviete?

Tak hádam sa Ubisoft s tým novým Splinter Cellom poponáhľa.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk