Child of Light sa pravdepodobne dočká nového príbehu

Child of Light sa pravdepodobne dočká nového príbehu

 

V rovnakom duchu?

Nie je to tak dávno, keď kreatívny šéf štúdia Ubisoft Montreal Patrick Plourde prezradil, že je nepravdepodobné, že sa niekedy dočkáme druhého pokračovania unikátnej a skvelej hry Child of Light. Išlo o jeden z menších projektov Ubisoftu, ktorému však nechýbala duša a získal si tak srdcia hráčov. Dôvodom bolo, že Ubisoft v takýchto projektoch nevidí zmysel, nakoľko nejde o práve mainstreamovú záležitosť.

Po necelých dvoch rokoch sa však situácia pravdepodobne z časti zmenila. Plourde totiž na sociálnej sieti Twitter zverejnil informáciu, že nové dobrodružstvo Aurory a Igniculusa bolo odoslané vedeniu Ubisoftu na finálne schválenie a dodal a noviniek by sme sa mali dočkať na budúci rok. Ak však veríte v priame pokračovanie, tak vás trochu schladíme.

Plourde totiž vysvetlil, že nejde o Child of Light 2 ale nejakú formu crossover hry, ktorá nasleduje príbeh Aurory po udalostiach v Child of Light. A taktiež potvrdil, že tento projekt nebude dielom Ubisoftu. Informácie sú tak zatiaľ zmätočné a na objasnenie si budeme musieť počkať.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk