Cyberpunk 2077 v polovičnej zľave zaplavili „veľmi pozitívne“ recenzie

Cyberpunk 2077 v polovičnej zľave zaplavili „veľmi pozitívne“ recenzie

 

Ešte 23. novembra hra na Steame získala len 78 nových „palčákov“, teda palcov hore indikujúcich pozitívne hodnotenie. Na druhý deň ich pribudlo už 2882 a na ďalší 5589, všimol si PC Gamer. Hra sa navyše dostala do rebríčka TOP predajnosti, ktorému aj v čase písania tohto článku kraľuje s cenou 29,99 €.

Pozitívny trend si na Steame všimli aj samotní vývojári z poľského štúdia CD Projekt RED. „Nedokážete si predstaviť, čo to pre mňa znamená,“ dojímal sa na Twitteri Pawel Sasko, zodpovedný za spracovanie herných misií.

To naozaj nevieme; vývojári totiž hru vypustili do sveta pred minulými Vianocami (10. decembra) a po katastrofálnom vydaní plnom chýb a úbohej optimalizácie, nasledovaných vlnou kritiky zo všetkých strán, asi nemali práve najkrajšie sviatky. Nepochybujeme o tom, že tieto Vianoce budú pre celý CD Projekt RED oveľa utešenejšie.

Sám môžem povedať, že dnes hra je hra (aspoň na Xboxe One X) neporovnateľne stabilnejšia a plynulejšia oproti tomu, v akom stave sa nachádzala po vydaní. Vtedy ju ani nebolo možné normálne zrecenzovať, musel som počkať až na niekoľko opravných aktualizácií, aby bola vôbec hrateľná.

Dnes súhlasím s nedávnymi pozitívnymi hodnoteniami; Cyberpunk možno nie je tým revolučným veľdielom, ktoré nám Poliaci 8 rokov sľubovali, no na druhej strane ide o skvelú, ba výbornú hru, ktorá sa za tých 30 eur naozaj oplatí.

Zdroj: PC Gamer/Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk